• iWorldService | ul. Wronia 31, 00-846 Warszawa

Nasze Usługi

 

 

Naprawa w ramach gwarancji producenta

 

Jako autoryzowany serwis marki Apple zapewniamy pełen zakres napraw w ramach gwarancji producenta. iWorldService oferuje wsparcie dla wszystkich produktów marki Apple: Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, AirPods, iPod, Apple TV czy Beats. Wszystkie naprawy dokonywane są przez certyfikowanych techników przy użyciu narzędzi autoryzowanych przez firmę Apple. Części używane przy naprawach są zawsze oryginalne i pochodzą bezpośrednio od firmy Apple. Diagnoza urządzenia jest bezpłatna a naprawa dokonywana w możliwie najkrótszym czasie.

Naprawa
odpłatna
 

 

iWorldService oferuje także możliwość skorzystania z napraw pogwarancyjnych. Zapewniamy wsparcie dla Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, AirPods, iPod, Apple TV, Beats. Po sprawdzeniu stanu urządzenia klient otrzymuje kosztorys, który po zaakceptowaniu będzie umożliwiał dalszą procedurę serwisową. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, diagnoza urządzenia jest podstawą do dalszych działań serwisowych.

Naprawy wyświetlaczy iPhone

 

Z przyjemnością informujemy, że w iWorldService oferujemy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy wyświetlaczy w modelach od iPhone 6 do iPhone 15 Pro Max Jeżeli wyświetlacz Twojego iPhone’a pękł lub masz doświadczasz innych problemów bądź z przyciskiem TouchID, aparatem FaceTime czy ekranem dotykowym, możemy naprawić Twój telefon w czasie nieprzekraczającym dwóch godzin od chwili przekazania urządzenia w nasze ręce. Używamy wyłącznie oryginalnych wyświetlaczy objętych gwarancją Apple. Dla zapewnienia  maksimum satysfakcji, iPhone z nowym wyświetlaczem zostanie po naprawie precyzyjnie skalibrowany i przetestowany. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji naprawy przez stronę https://support.apple.com/pl-pl.

Wsparcie
użytkownika
 

 

iWorldService oferuje także możliwość skorzystania z wiedzy naszych specjalistów. Doświadczona kadra techników jest w stanie zapewnić wsparcie użytkownika w różnych sytuacjach także tych które dotyczą codziennego użytkowania urządzenia.

Sprzedaż
akcesoriów
 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów dostępnych w iWorldService. Oferujemy akcesoria marki Apple ale także innych firm w tym 3MK, UAG czy ZAGG. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi akcesoriami istnieje możliwość ich zamówienia po wcześniejszym zaakceptowaniu ceny sprzedaży.

 

CENNIK NAPRAW ODPŁATNYCH

 

Naprawa / Serwis

 

W Autoryzowanych Serwisach Apple wykonujemy naprawy certyfikowane przez Apple. Nasi przeszkoleni przez Apple technicy wykonują najwyższej jakości naprawy korzystając z jedynie oryginalnych części. Zużyte części/urządzenie są zwracane do producenta.
Po zdiagnozowaniu iPhone technik przedstawi do akceptacji całkowite koszty naprawy lub wymiany. W niektórych przypadkach naprawa może być objęta gwarancją Apple lub prawem konsumenckim.

Wymiana wyświetlacza

 

Możesz dokonać wymiany pękniętego wyświetlacza iPhone’a w Autoryzowanym Serwisie Apple lub wysyłając go do Centrum Napraw Apple. Nasze autoryzowane serwisy używają wyłącznie oryginalnych części Apple.

Wymiana baterii

 

Możesz dokonać wymiany baterii iPhone’a w Autoryzowanym Serwisie Apple lub wysyłając go do Centrum Napraw Apple. Nasze autoryzowane serwisy używają wyłącznie oryginalnych części Apple.

Przygotowanie do naprawy telefonu iPhone

 

Zanim zaczniesz korzystać z usługi serwisowej, musisz wykonać kilka kroków w celu zachowania danych, takich jak wykonanie kopii zapasowej i wyłączenie funkcji Znajdź mój iPhone. O tym jak to zrobić, dowiesz się w tym miejscu.

 
Cennik usług - IWorldService
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek 23% VAT)

 

 

 

Przyjęcie do serwisu produktu nie objętego gwarancją producenta obciąża zgłaszającego kosztem obsługi serwisowej w wysokości 99zł brutto (+ koszt transportu*) za urządzenia iOS oraz 199zł brutto (+ koszt transportu*) za urządzenia Mac . Zgłaszający ponosi koszty również w przypadku odrzucenia przedstawionego kosztorysu lub odmowy naprawy.

Koszt transportu:

  • w jedną stronę: 25,00 zł brutto
  • w obie strony: 48,00 zł brutto